قابل توجه داوطلبین معرفی شده جهت مصاحبه 1400 دانشگاه شهید باهنر کرمان

داوطلبان محترم که موفق به ثبت نام مصاحبه دکتری نشده اند، زمان ثبت نام مجدد جهت مصاحبه و بارگذاری مدارک دکتری 1400 از  تاریخ 1400/4/1 لغایت 1400/4/3 می باشد.

داوطلبان محترم در بارگذاری اطلاعات و تکمیل فرم دقت نمائید فرم مذکور قابلیت ویرایش ندارد.

* داوطلبانی مجاز به ثبت نام الکترونیکی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی .Ph.D (آزمون مصاحبه سال 1400)  می باشند که حد نصاب اعلامی دانشگاه را دارا بوده و توسط سازمان سنجش به دانشگاه معرفی شده باشند که این اطلاعات در کارنامه شماره 2 داوطلب  قابل مشاهده است.

 

* قبل از اینکه فرم را تکمیل و دکمه ارسال را کلیک نمائید برای پرداخت الکترونیک شماره 16 رقمی کارت، رمز دوم کارت، CVV2 و تاریخ انقضا کارت را آماده نمائید.

 

* زمان مصاحبه هفتم و هشتم تیر ماه صرفا بصورت آنلاین خواهد بود و ساعت مصاحبه طی پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. لذا داوطلبان گرامی بایستی قبل از ورود به جلسه مصاحبه مجازی، از اتصال اینترنت خود مطمئن باشند.

توجه 1: درصورت احراز هر گونه مطالب خلاف واقع در مدارک ارائه شده توسط داوطلب، درهر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل، از ادامه کار وی جلوگیری و پیگیری قانونی بعمل خواهد آمد.

توجه2: داوطلبان گرامی در صورتی ثبت نام شما قطعی می گردد که پس از تکمیل فرم ثبت نام، همزمان در فرم مربوطه نسبت به پرداخت الکترونیک اقدام نمائید و با زدن دکمه ارسال کد رهگیری پرداخت را دریافت نمائید.

توجه 3: داوطلبان گرامی جهت ثبت نام از مرورگر chrome استفاده ننمائید.


زمان ارسال اطلاعات از طریق این فرم به پایان رسیده است.