فرم ها و مدارک مورد نیاز:

1- اسکن از شناسنامه و کارت ملی

2- اسکن از مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد که معدل در آن قید شده باشد.

تبصره 1- معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد می باشند و حداکثر تا تاریخ 31/1400/6 فارغ التحصیل خواهند شد، بایستی فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر دوره های کارشناسی ارشد در صفحه 175 دفترچه شماره 2 راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی را تکمیل و به تائید دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل تحصیل رسانده و بارگذاری نمایند.

تبصره 2- فارغ اتحصیلان دوره­ های کارشناسی ارشد پیوسته و دکترای حرفه­ ای (عمومی) تنها مدرک کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه ای  (عمومی) کافی می باشد.

3- تصویر کارنامه نهایی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1400.

4- اسکن از گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی بوده که به تایید بالاترین مقام مسئول (معاون آموزشی یا رئیس موسسه) نیز رسیده باشد همراه با اصل حکم کارگزینی، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند (مانند نمونه).

5- اسکن از مدرکی که نشان دهنده وضعیت استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران باشد: برای آن دسته از داوطلبانی که از این سهمیه ها استفاده نموده اند.

6- جهت پرداخت مبلغ واریزی (750000 ریال) این آزمون از طریق درگاه پرداخت مندرج در فرم ثبت نام مصاحبه دوره دکتری ( داوطلبان محترم توجه فرمائید که مبلغ ثبت نام جهت مصاحبه جدای از مبلغ پرداختی شما برای گزینش دانشجو در سازمان سنجش می باشد.)

7- دانلود و تکمیل فرم شماره یک (موجود در قسمت فرم ها و مدارک مورد نیاز)

8- بارگزاری کلیه مستندات آموزشی و پژوهشی بر اساس اطلاعات فرم شماره 1 جهت استفاده از امتیازات مربوطه

توجه 1: تمام مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی مورد نیاز را در یک قالب یه فایل فشرده با حجم بهینه  (مانند نمونه) تهیه و درفرم ثبت نام مصاحبه آزمون دکتری، قسمت مدارک ارسالی ( سوابق آموزشی و پژوهشی) بارگذاری نمایید.

9-  آزمون مرحله دوم (مصاحبه) به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس انجام خواهد شد.

توجه 1: داوطلبان گرامی بایستی فقط در تاریخ تعیین شده جهت مصاحبه  و در ساعات مشخص شده برای هر داوطلب با به همراه داشتن کد رهگیری (کد پیگیری پرداخت) ثبت نام مرحله دوم (مرحله مصاحبه) و اصل مدارک مورد نیاز در ساعات تعیین شده وارد اتاق مجازی مصاحبه شوند. لینک ورود به داوطلبین پیامک خواهد گردید.

توجه 2: اتاق ویدئو کنفرانس در تاریخ مقرر برای داوطلبان فعال خواهد شد. لازم است داوطلبین محترم قبل از انجام مصاحبه از داشتن اینترنت با سرعت بالا و امکانات لازم جهت مصاحبه به صورت صوتی و تصویری اطمینان خاطر داشته باشند. فعال بودن ویدئویی مصاحبه ضرورت دارد، لذا سیستم مصاحبه شونده بایستی مجهز به ویدئو باشد.

مهم: درصورت احراز هر گونه مطالب خلاف واقع در مدارک ارائه شده توسط داوطلب، درهر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل، از ادامه کار وی جلوگیری و پیگیری قانونی بعمل خواهد آمد.

فرم های مورد نیاز:

فرم شماره 1: (فایل WORD)

فرم شماره 2 (اطلاعات و جداول امتیازدهی آزمون) (فایل WORD)

فرم شماره 3 (جهت استفاده مصاحبه کنندگان) (فایل WORD)